Reklamní sdělení
Pet-shop-jmk kšíry pro papoušky,https://www.pet-shop-jmk.czKšíry pro papoušky,Harness JMK,Szelki JMK,Traky JMK, Popruhy pro papoušky JMK, Kšíry,Harness,JMK
Zlatnictví Helenahttps://www.zlatnictvihelena.czprodej šperků ze zlata a stříbra,výroba na zakázku ,snubní a zásnubní prsteny, diamantové šperky
@INDIANHEAD.CZhttps://www.indianhead.czE-shop a web sběratele US militariíí a připomínka osvobození @WestBohemia1945 a 2. pěší divize.

      Potenciální třetí krok po odstranění náletu, stařiny, suchých stromů ze zanedbaných zahrad je zrytí/zorání a zarovnání pozemku, a osazení novým trávníkem, pokud chceme zahradu omladit a dosáhnout určité skladby trávníku. U menších pozemků okolo novostaveb je často třeba zakoupit, navézt a rozprostřít vrstvu kvalitní zeminy, pokud stávající nevyhovuje. 

     Vždy je třeba mít rozmyšlené zatvarování pozemku, jeho částí - a to zejména vzhledem k výsadbám a pozdější údržbě. Také je dobré předem zvážit otázku zřízení závlahy a pp. položit základní vedení již při terénní úpravě.

     Menší terénní úpravy zahrnují hlavně vyrovnání povrchu do roviny pro strojové sekání trávy a drobné specifické výsadby (záhony, skalky apod)

     Větší terénní úpravy si vyžádají pozemky ve svahu a pozemky s nerovným povrchem - provádějí se spec.technikou a často je nutné provést navážku kvalitní ornice - tu rozhrnout a srovnat do roviny. Extra úkol je terasování ve svazích.

    Stavba teras, zdí ve svahu, nezrůznějších staveb (udírny, pergoly) a jezírek                                   - podrobněji v sekci "DROBNÉ ZEDNICKÉ PRÁCE"