Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

      Potenciální třetí krok je zorání pozemku a osazení novým trávníkem, což je typické pro menší pozemky okolo novostaveb i starších rodinných domků. A nakonec v případě pokládání nového travního koberce je nutné řešit otázku závlahy; poněvadž tato operace zejména v nižších polohách rovin za našich časů poklesu hladin spodních vod až o 3m (předčasné a rychlé jaro, náhlý přechod do vysokých teplot, dlohotrvající sucha, nevydatné deště, tropická léta) spadá do oblasti temné magie.. Nový trávník (ať položený, či vysetý) se MUSÍ INTENZIVNĚ ZAVLAŽOVAT, má-li se dosáhnout žádoucího efektu.

     Menší terénní úpravy zahrnují hlavně vyrovnání povrchu pro strojové sekání trávy a drobné specifické výsadby (skalky apod)

     Větší terénní úpravy si vyžádají pozemky ve svahu a větší pozemky s nerovným povrchem - provádějí se těžkou technikou a často je třeba provést navážkou kvalitní ornici - tu pak rozhrnout a srovnat povrch do roviny.

    Stavba teras ve svahu a jezírek jsou další časté případy.